Sveikos mitybos diena
2011m. lapkričio 8 d. Stalgėnų pagrindinėje mokykloje vyko renginys "Mes už sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą", kuris buvo skirtas Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Renginio tikslas - skatinti ne tik sveikai maitintis, bet kuo daugiau sportuoti, judėti.

 Šventę pradėjo renginio organizatorė socialinė pedagogė Audronė Šimkuvienė. Dalyvavo svečiai iš Plungės raj. Savivaldybės visuomenės sveikatos biuro: savivaldybės  gydytoja Oresta Gerulskienė, vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė Jūratė Špiliauskaitė. Taip pat renginyje dalyvavo Stalgėnų apylinkės inspektorius Arūnas Bauža ir seniūnas Arūnas Jurkus.
Renginio pradžioje visi dalyviai ir svečiai buvo pakviesti valgyti košės, po to vyko šaunūs klasių prisistatymai, mankšta. Mokiniai turėjo paruošti pranešimėlius apie sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą. Vyko estafečių varžybos, kuriose dalyvavo ir mokytojų komanda.

 Image                                                                                    Image

 

 Image


Apylinkės inspektorius pravedė mokiniams ir klasių vadovams instruktažą apie saugų elgesį kelyje, išdalino atšvaitus, liemenes, lankstinukus. Visų klasių mokiniai, lydimi mokytojų ir policijos automobilio, bėgo aplink Stalgėnų kaimelį.

 Image                                                         Image

Renginio pabaigoje buvo įteikti padėkos raštai, dovanos. Mokiniai ruošė sveiko maisto stalus, vaišino renginio dalyvius, pačių pagamintais patiekalais.
Renginys suteikė didžiulį džiaugsmą mokiniams, nes visose sportinėse rungtyse dalyvavo ir mokytojai. Mokiniai turėjo puikią galimybę ne tik pasportuoti, bet stiprinti tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo santykius  su mokytojais.

 Image

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2018 Stalgėnų pagrindinė mokykla